top of page
סט נגלות הזהר שיצא לכבוד ההילולא.jpg

תקנון האתר

תקנון האתר:


1.1. ברוכים הבאים לאתר שלנו www.matokmidvash.com (להלן -"האתר") "האתר מופעל על ידי "מרכז מתוק מדבש מכון דעת יוסף"

1.2.  גישה אל האתר מאושרת בכפוף לתנאים המפורטים להלן (להלן - "תנאי השימוש")
1.3. על המשתמש באתר לקרוא את תקנון זה בעיון טרם גלישה באתר. המשך גלישה ועיון במידע המפורסם מהווים את הסכמת המשתמש להוראות התקנון
1.4. תקנון האתר ניתן לשינוי בכל עת ע"י "מרכז מתוק מדבש מכון דעת יוסף", על פי שיקול דעתה הבלעדי, ללא צורך במסירת הודעה מראש. "מרכז מתוק מדבש מכון דעת יוסף" רשאית, לתקן, להוסיף או לשנות את תנאי השימוש באתר מעת לעת. שינוי בתקנון יכנס לתוקפו מרגע פרסומו באתר
1.5. השימוש בלשון זכר בלבד הינו לצורך הנוחות בלבד ואילו התנאים יחולו על כל משתמשי האתר.

2. תנאי שימוש באתר:

2.1 ההרשמה לאתר מיועדת לבני 18 ומעלה בלבד.
2.2 בעת ההרשמה לאתר יש לבחור תחילה שם משתמש וסיסמא אישית אשר ילוו את המשתמש בכל שימוש באתר. לאחר מכן יש לספק מידע נוסף: ת.ז, כתובת, דוא"ל, טלפון וכ"ד.
2.3 ההרשמה לאתר הינה אישית ואין לצרף אדם נוסף ללא הסכמתו ומבלי שקרא את תקנון האתר.
2.4 אין להשתמש באתר זה לצרכי מסחר ו/או בכל שימוש אחר למטרה בלתי חוקית.
2.5 אין באפשרות הרשת לבצע סינון או ניפוי של הנרשמים באתר.
2.6 בעת ההרשמה למאגר הלקוחות של  "מרכז מתוק מדבש מכון דעת יוסף" הלקוח מאשר משלוח דיוור ישיר בעל תוכן פרסומי באמצעות הדואר, דואר אלקטרוני, ומכשיר הטלפון הנייד (SMS) וזאת ללא כל עלות מצד הלקוח.
2.7 מעבר לדיוור חומר פרסומי, הודעה על מבצעים וכ"ד,  "מרכז מתוק מדבש מכון דעת יוסף" לא תעשה כל שימוש במידע זה ללא הרשאת הלקוח, להוציא מקרים בהם נדרש הדבר על פי דין כדי למנוע שימוש לרעה.
2.8 בעת פניית הלקוח באמצעות הדואר האלקטרוני תשמש כתובתו אך ורק לצורך מענה ולא למטרה אחרת וכמו כן לא תימסר כתובתו לכל גוף אחר. במידה והלקוח מעוניין לקבל באמצעות הדואר האלקטרוני מידע נוסף מרשת "מרכז מתוק מדבש מכון דעת יוסף" עליו ליידע את הרשת בדבר רצונו.

3. מידע ותכנים באתר:

3.1 אתר "מרכז מתוק מדבש מכון דעת יוסף" הינו אתר תוכן, פרסום ושיווק, מעת לעת האתר יכלול כתבות תוכן, הטבות שונות, מבצעים, מענה לשאלות לקוחות והכל בכפוף לתקנון האתר.
3.2 התכנים והמידע המוצגים באתר מקורם במנהל האתר ו/או ב"מרכז מתוק מדבש מכון דעת יוסף" ו/או תכנים שמקורם בצדדים שלישיים. מנהל האתר ישתדל שהמידע יהיה מדויק אם כי ייתכנו אי דיוקים ושיבושים בין היתר, הקורים עקב תקלות טכניות או טעויות אנוש. מובהר בזאת כי מנהל האתר ו/או "מרכז מתוק מדבש מכון דעת יוסף" לא יהיו אחראים לכל נזק עקיף ו/או ישיר שיגרם למשתמש כתוצאה מהסתמכות ו/או שימוש בתכנים ובמידע המתפרסם באתר.
3.3 תמונות המוצרים באתר נועדו להמחשה בלבד וייתכנו הבדלים בין התמונות המוצגות באתר לבין המוצרים הנמכרים בפועל.
3.4 האתר אינו מתחייב לכמות מלאים בכל הנוגע לפירסומי המוצרים באתר.

4. קישורים לאתרי אינטרנט ושירותים נוספים

4.1 באתר עשויים להיכלל קישורים ו/או הפניות לאתרי אינטרנט שאינם מופעלים ע"י "מרכז מתוק מדבש מכון דעת יוסף". "מרכז מתוק מדבש מכון דעת יוסף" לא תישא באחריות לאתרי האינטרנט המקושרים ואין לראות בקישור לאתר כלשהו משום המלצה על אותו אתר. הקישורים נועדו אך ורק לנוחיותם ולידיעתם של המשתמשים. "מרכז מתוק מדבש מכון דעת יוסף" רשאית לפי שיקול דעתה הבלעדי להסיר כל קישור מהאתר ו/או להוסיף קישורים נוספים.

4.2 באתר קיימת סליקה דרך חברת ויזה, שהיא דרך ספק אינטרנטי וחברת נדרים פלוס.

5. תקלות ואבטחת מידע

5.1. המשתמש באתר מצהיר כי ידוע לו כי יתכנו מקרים, בין אם בשליטת מנהל האתר ובין שלא בשליטתו, לרבות הפסקות חשמל, פריצות לאתר, נפילת שרתים טעויות אנוש וכו' בהן יאבד מידע ו/או יוצג מידע חלקי ו/או מוטעה ו/או לא תתאפשר הגלישה באתר ו/או לא יישמרו פרטים שנמסרו על ידו לאתר, ו/או וכל תקלה אפשרית אחרת, והוא מוותר על כל תביעה ו/או טענה ו/או דרישה בעניין זה.
5.2. "מרכז מתוק מדבש מכון דעת יוסף" אינה מתחייבת כי האתר יופעל ללא הפרעה, או בלי טעויות, או הפסקות או יהיה חסין מפני גישה בלתי מורשית למחשב מנהל האתר, או מפני נזקים, קלקולים, תקלות או כשלים.

7. תנאים נוספים

7.1. אין לעשות באתר או באמצעותו כל שימוש למטרות בלתי חוקיות. בכלל זה, אין לפרסם כל מידע שהוא מעליב, משמיץ, שקרי, מאיים, פוגע בפרטיות, בעל אופי מיני, גזעני, או בלתי חוקי.
7.2. באם גולש יפר את תנאי התקנון מנהל האתר יהיה רשאי להשעות, לחסום או להפסיק לאלתר את גישתו לאתר.
7.3. "מרכז מתוק מדבש מכון דעת יוסף" רשאית להמחות את זכויותיה לפי תנאי שימוש אלה לכל צד שלישי כפי שתמצא לנכון וללא כל חובה מצד "מרכז מתוק מדבש מכון דעת יוסף" לפרסם את דבר ההמחאה, כאמור, באתר.
7.4 פרשנות אכיפתו של תקנון זה בהתאם לחוקי מדינת ישראל.
גלישה באתר מהווה הסכמה לקבל ולנהוג על פי התקנון ולכן מי שאינו מסכים לתנאי השימוש חלקם או כולם, מתבקש שלא לעשות שימוש באתר זה.

bottom of page